موبایل طنز عکس

بهترین ها

شرایط قطع شدن سیم کارت های همراه اول

  • دسته بندی: دسته‌بندی نشده

اگر میزان استفاده از سیم کارت های ۲۸۸ هزار تومانی همراه اول در میان دوره به بیش از ۱۵۰ هزار تومان برسد خط قطع خواهد شد.
ایسنا: شرکت ارتباطات سیار شرایط قطع شدن سیم کارت های دولتی را اعلام کرد. به این ترتیب میران مدنظر برای سیم کارت های قدیمی تر که به مبلغ ۴۴۰ هزار تومان خریداری شده، در میان دوره ۲۵۰ هزار تومان است، یعنی اگر مشترکان این سیم کارت ها در میان دوره بیش از این مبلغ مکالمه داشته باشند و از این مرز عبور کنند، خط شان قطع خواهد شد.

افزایش تعرفه به صورت پلکانی

اما خط مشترکان سیم کارت های ۰۹۱۰ (۱۵۰ هزار تومانی ها) هر زمان که کارکرد میان دوره سیم کارت شان به ۲۰ هزار تومان برسد، قطع می شود، البته مشترکان این سیم کارت ها می توانند به صورت پلکانی این مبلغ تعرفه خود را افزایش دهند که مبلغ هر پله ۵۰ هزار تومان است، یعنی اگر مشترکی ۵۰ هزار تومان واریز کند در زمانی که کارکردش به ۷۰ هزارتومان برسد خطش قطع خواهد شد و یا اگر ۱۰۰ هزار تومان واریز کند اگر کارکردش ۱۲۰ هزار تومان شود خطش قطع می شود.
به گفته مسوولان شرکت ارتباطات سیار ایران مشترکانی که سیم کارت آنها در میان دوره قطع می شود، می توانند با مراجعه به هر یک از دفاتر خدمات ارتباطی قبض خود را دریافت و آن را پرداخت کنند تا خطشان وصل شود و بهتر است قبض شان را در یکی از شعب بانک ملت پرداخت کنند.

گفتنی است مشترکان همچنین می توانند قبض میان دوره خود را از روی سایت شرکت ارتباطات سیار ایران به نشانی www.mci.ir دریافت کنند.

بدهی تلفن همراه قسط بندی می شود؟

مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران نیز پیش از این گفته است، آن دسته از مشترکانی که بدهی تلفن همراه شان به بیش از ۲۹۰ هزار تومان برسد، می توانند با مراجعه به امور مالی شرکت ارتباطات سیار ایران درخواست قسط بندی این بدهی را داشته باشند، شرکت ارتباطات سیار ایران یک سوم مبلغ بدهی را در ابتدا دریافت می کند و بقیه را در سه قسط از مشترک می گیرد و در قبال آن مشترک باید چک یا سفته پرداخت کند.

داوود زارعیان با بیان اینکه در سال شش مرتبه قبض برای مشترکان صادر می شود، گفت: ما در هر دوره برای مشترکان قبض صادر می کنیم که اگر مشترک در موعد مقرر این قبض را پرداخت نکند پیام اخطاری برایش ارسال می شود.


شرایط قطع شدن سیم کارت های همراه اول
persianv

مطالب جالب

 

پسورد فایل:

لینک دانلود -

icon برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  • نوشته: admin
  • تاریخ: ۶ تیر ۱۳۸۹
  • دیدگاه‌ها خاموش
  • قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.